7 kwi 2014

Tanie nie znaczy złe;)

Witam was serdecznie:) Mojemu dzisiejszemu postowi będzie przyświecało właśnie hasło "tanie nie znaczy złe". Wiem, że słyszałyście to już nie jeden raz, ale ja też postanowiłam wam przedstawić dwa produkty, które niedawno odkryłam i które są tanie i...nie spodziewałam się w ogóle, że będą dobre:) a wiadomo, takie niespodzianki zawsze są mile widziane;)
W mojej kosmetyczce zagościły ostatnio dwa kosmetyki z firmy Golden Rose. O szmince Velvet Matte na pewno już słyszałyście i ja tylko potwierdzam,że jest to na prawdę świetna szminka w mega przystępnej cenie. Kiedy pierwszy raz pomalowałam nią usta, byłam w szoku,że tak długo się utrzymuje i tak fajnie je nawilża. Ja mam tą z numerkiem 11 i używam jej bardzo często.
Drugi kosmetyk to czarna wodoodporna kredka, która jest niesamowicie miękka, dobrze rysuje się nią kreski i dobrze trzyma się na linii wodnej czyli właśnie to, co od kredek wymagam.
Opinie jakie słyszałam o Golden Rose zawsze były podzielone, ale muszę przyznać że te dwa produkty na pewno są świetne:).
Link do kredki: http://sklep.goldenrose.pl/art319,classics_waterproof_eye_pencil,k_cwl.html
i szminki: http://sklep.goldenrose.pl/art351,golden_rose_velvet_matte_lipstick,r_gvm.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz